Hakkımda

İnternette yer edinmek mi istiyorsunuz ? Tamamen şeffaf bir geliştirici olarak, size asla ihtiyacınız olmayan bir şeyi satmaya çalışmayacağım, küçük bir başlangıç bütçesiyle çalışıyor olsanız bile, kullanıcı deneyiminizden ödün vermeden her zaman en iyi sonucu veren bir çözüm bulacağım.

Uzman Bir Serbest WordPress Geliştiricisi Olarak Ne Yapabilirim ?

Başarılı projeler sunduğum yaygın senaryolar:

  1. Projeniz için en iyi yaklaşımı planlamak üzere bir tasarımcıyla birlikte çalışacak serbest çalışan bir WordPress geliştiricisine ihtiyacınız var.
  2. Web siteniz için geliştirilecek bir WordPress eklentisine veya özel 3. taraf entegrasyonuna ihtiyacınız var.
  3. WooCommerce kullanarak WordPress’te bir e-Ticaret projesi başlatmak istiyorsunuz ve bunu kodlamak için bir profesyonele ihtiyacınız var.
  4. WordPress’i gelişmiş bir şekilde kullanmak istiyorsunuz ve proje hakkında tavsiyede bulunacak ve geliştirme sürecini görecek birine ihtiyacınız var.
  5. Bu durumlardan biri ihtiyaçlarınızı açıklıyorsa doğru yerdesiniz.Bugün yardım etmem için beni işe alabilirsiniz.

WordPress web sitesi tasarımı, geliştirme ve SEO odaklı bir dizi hizmet sunuyorum.

Beş yaratıcı hizmete odaklanıyorum, bunlar; web sitesi tasarımı, web sitesi barındırma, kaliteli logo tasarımı ve arama motoru optimizasyonu.

Çeşitli projelerde çeşitli müşterilerle çalıştım ve yerel bölgede sadık bir müşteri tabanı oluşturmaktan gurur duyuyorum.

Yeni başlayanlar ve küçük işletmelerle çalışma konusunda uzmanım. Güleryüzlü, profesyonel ve uygun fiyatlı hizmetler sunuyorum.

İstanbul’da Serbest bir WooCommerce Geliştiricisi

İstanbul’da Serbest bir WooCommerce Geliştiricisiyim, bu yüzden bir WooCommerce siteniz varsa veya WooCommerce’i düşünüyorsanız, yardımcı olabilirim. Yeni Web mağazanızı baştan geliştirebilir veya mevcut WooCommerce web sitelerine yardımcı olabilirim, programlama ve çevrimiçi pazarlama konusundaki uzmanlığımla sizi bir sonraki seviyeye taşıyabilirim. 7 yıldır web siteleri geliştiriyorum.

Başarınız için dijital ürünler üretiyorum

7 yılı aşkın deneyime sahip bir WordPress geliştiricisi, danışmanı ve tasarımcısıyım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir